6/20/2015

Nowy, lepszy blog o PLL!

Witam wszystkich na tym świeżutkim blogu o PLL. Nie lubię pisać powitań, wręcz nienawidzę, ale w tym przypadku nie mam wyjścia, na początku musimy się odrobinę poznać :)Mam na imię Wiktoria, po wakacjach wybieram się do liceum. Jaaaaakiś czas temu redagowałam na blogu All-about-pretty-little-liars, lecz brakowało mi na wszystko czasu. Po odejściu myślałam wiele o pisaniu, szczerze za tym tęskniłam, więc postanowiłam utowrzyć swój własny blog- pomyślałam, że to będzie doskonały start jeżeli chodzi o powrót do blogsfery. Dawno, dawno temu prowadziłam blog lifestylowy, a nawet pisałam opowiadanie na podstawie Harry'ego Potter'a. 
Wróćmy lepiej do bloga. Na chwilę obecną będę prowadziła go sama, tylko czasami pomoże mi mój przyjaciel- Sebastian. Naprawdę będę się starała, aby ten blog nie był nudny i aby notki na tym blogu nie były takie same jak na innych blogach o PLL, bo zauważyłam, że niektórym brakuje kreatywności co do tego. 
Jeżeli chcielibyście się coś o mnie dowiedzieć, za jakiś czas powstanie zakładka 'Trochę o mnie'(nie można robić wszystkiego na raz) 

Jeden z najlepszych blogów o Pretty Little Liars uważam za otwarty! 

2 komentarze:

  1. Blog zapowiada się super! Nie mogę doczekać się kolejnych wpisów...

    OdpowiedzUsuń

Zostaw coś po sobie