6/23/2015

Dzień ojca z PLL!

Dzisiaj, jak każdy wie, obchodzimy w Polsce Dzień Taty! 
Zapraszam na podsumowanie ojców naszych kłamczuch:)


Peter Hastings

Z wykształcenia jest prawnikiem i jest bardzo ceniony w Rosewood. Jak to Hastings musi on być najlepszy we wszystkim, dlatego tak wiele wymaga również od swojej rodziny. Jest dosyć surowy, przez co ma słaby kontakt ze swoimi córkami, a z żoną jest w separacji(nie jestem pewna).
Sekrety:
-Miał romans z Jessicą DiLaurentis
-Ma nieślubnego syna z Jessicą DiLaurentis- Jasona
-Prawdopodobnie wie o istnieniu Charlesa

Wayne Fields

Rzadko bywa w domu, ponieważ jest żołnierzem i pracuje jako podpułkownik Pensylwańskiej Gwardii Narodowej. Wysyłany był na misje do Afganistanu oraz pracował w Teksasie. Z tego co wiemy, jest chory na serce. Jest on przykładem dobrego ojca- troszczy się o rodzinę, toleruje Emily, wpiera swoją córkę i żonę jak tylko może
Sekrety:
-Cierpi na chorobę serca
-Zatrudnił ludzi, którzy obserwują jego rodzinę

Tom Marin

Ten tata pojawia się bardzooo rzadko w serialu. Gdy poznajemy rodzinę Hanny w 'Pilot' Tom i Ashley są już po rozwodzie. W odcinku 'The First Secret', który rozgrywa się przed zniknięciem Ali, są już w separacji. Wskazuje to, że separacja miała miejsce w roku 2008 przed wydarzeniami ukazanymi w serialu. Niedługo po rozstaniu znalazł sobie nową żonę, która miała już córkę i zapomniał o swoim dziecku.
Kiedy Hanna przyszła poprosić go o pieniądze na studia, ten odmówił, ponieważ zafundował je już Isabel.
Nie chcę go krytykować, ale podsumowując, to nigdy w zyciu, nie chciałabym takiego taty, jakim jest Tom.
Sekrety:
BRAK

Byron Montgomery

Z zawodu jest nauczycielem, pracuje w Hollis. Ma bardzo dobry kontakt z córką, lecz musiał go odbudować po tym, jak zdradził swoją zonę- Ellę. Wskutek zdrady rodzice Arii się rozstali.
Pomimo zdrady Byrona(każdy popełnia błędy, których później żałuje) jest jednym z moich ulubionych ojców w PLL, widać jak bardzo kocha swoje dzieci i jak sie o nie troszczy.
Sekrety:
-Miał romans z Merdith Sorenson
-Był z Alison tej nocy, gdy zaginęła
-Próbował wykraść stronę z pamiętnika Alison

Kenneth DiLaurentis
 

Jest on agentem nieruchomości. Aby pogodzić się ze śmiercią córki wziął rozwód ze swoją żoną(może tak naprawdę wiedział, że Jessica zakopała Ali, gdy zobaczyła, że Charles ją uderzył?)Wyjechał, gdy Alison zaginęła, a wrócił, gdy się odnalazła. Pierwszy raz pojawił się w 4 sezonie, własnie po odnalezieniu Ali.
Jest naprawdę dość tajemniczą postacią. Nie jest złym ojcem, ale nie jest też dobrym. Taki przeciętny.
Sekrety:
-Wie, kim jest Charles
-Boryka się z chorobą powodującą nerwowość, ponieważ przez lata nie mógł wyzbyć się żalu do Hanny i traktował ją w agresywny sposób.

Kto jest Waszym ulubionym serialowym tatą? 
Moim zdecydowanie Byron, mimo tego, że zrobił błąd, to błędy należy wybaczać. 
Mam nadzieję, że nikt nie zapomniał złożyć życzeń swojemu tatusiowi! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw coś po sobie